04 Bře

Zdravotní matrace vyráběné s láskou na Moravě

Malebná krajina v okolí Kroměříže oplývá krásnými zámky, chrámy, kostely, drobnými sakrálními i přírodními památkami. Je to úrodný a bohatý kraj, zušlechťovaný po generace pracovitými Hanáky, kteří se vždy snažili o zachování dědictví předků.

Matrace MPO se po celé ČR vozí zdarma až domů k zákazníkovi.
Nejprodávanější české matrace s dopravou zdarma

Z tohoto cenného dědictví vzešla i rodinná firma MPO-matrace, která dnes s láskou vyrábí nejprodávanější české matrace včetně zdravotních. Funkci každého vyvíjeného modelu projednává s ortopedy, kteří pak schvalují certifikace pro zdravotní matrace.

Matrace MPO neboli Milan a Pavla Obidovi je rodinná firma vyrábějící matrace ve Zdounkách. Začali matrace vyrábět, aby se nejen jim dobře spalo.
Výroba MPO matrací sídlí ve Zdounkách, prodejnu mají v Kroměříži

Na výběr máte třeba koňské žíně nebo kokosová vlákna

Mezi TOP modely kategorie Zdravotní matrace náleží matrace s koňskými žíněmi Horse Active, v akci 1+1 navíc za super cenu. Je užitečná i tím, že nabízí strany s odlišnou tvrdostí, takže si vyberete tu, která vám vyhovuje víc (například měkčí v případě bolestí zad nebo kloubů). Paní Aneta a její partner napsali do recenze: „Trápila nás bolavá záda, proto jsme zvolili na doporučení lékaře ortopedickou matraci Horse Active. Po týdnu spánku na této matraci nás už záda nebolí.“

Tuzemská značka MPO-matrace průběžně uvádí na trh také novinky, mezi nimiž se těší zájmu matrace s výtažky z aloe-vera, heřmánku, levandule či eukalyptu. Uživatelé přivítali i Bio Green – novátorskou antibakteriální pěnu z obnovitelných zdrojů s přírodními oleji z kokosových ořechů, lnu a vlny. 

Další zákazník, pan Jakub, zhodnotil kokosové zdravotní matrace: „Od MPO už mám druhou sadu matrací na další postel pro dva, a to Meteora s kokosem. Jsou ještě o něco tvrdší než první zakoupené matrace Relax. Každý, kdo na matracích Relax spal, si je nemůže vynachválit. MPO-matrace chodím vybírat do kamenné prodejny a proležím tam minimálně hodinu, než si vyberu.“

Ekologický přístup ze všech stran

Moravská firma nejenže používá přírodní materiály, ale také třídí všechny své odpady pro ekologickou likvidaci. „K úspoře energie jsou motivovaní i naši zaměstnanci,“ doplňuje Milan Obid, majitel a zakladatel společnosti MPO-matrace. „A výrobu provozujeme na moderních technologiích. Pro lepení matrací používáme lepidlo na latexové bázi, které je certifikované jako zcela zdravotně nezávadné. Matrace pro přepravu k vám balíme do recyklovaných obalů.“

Nechte i ve vaší ložnici pracovat přírodu! S láskou zhotovené moravské matrace zvýší kvalitu vašeho spánku a tím i celého života. Když ještě ložnici dodáte atributy moderního farmářského stylu – dřevo, kámen, cihly či otevřený krb – bude její atmosféra dokonalá. A nezapomeňte se zbavit elektrosmogu, i mobilní telefon by měl být při spánku v jiné místnosti.