10 Led

České zdravotní matrace pro psy

Víte, že zdravotní matrace prospěje i vašemu psímu miláčkovi? Zvláště když na něj už doléhá věk, trpí kloubními potížemi nebo je po operaci. Zdravotní pelíšek se přizpůsobí anatomii zvířete, ulehčí jeho kloubům a obratlům. Odměnou vám bude zlepšená kondice i nálada psího kamaráda.


Zdravý spánek i pro vašeho psa! Dobrá matrace mu zlepší kondici.

Dopřejte vašemu psovi klidný a bezbolestný spánek na moderní české matraci! Na trhu se vyskytují i speciální zdravotní matrace pro psy, ale vy takový pelíšek můžete objednat praktičtěji, zároveň s matracemi pro rodinu. Stačí, když na webu MPO-matrace zapátráte mezi matracemi do dětských postýlek. Rozměr 60 × 120, případně 70 × 140 cm nabídne dostatečný komfort i většímu psímu plemeni. I nejlevnější MPO-matrace Kubík se vyrábí z kvalitní PUR pěny s ideálně nastavenou tuhostí, která vyhovuje všem lidským zdravotním požadavkům, natož psím.

U matrace pro psa doporučujeme zvolit omyvatelný potah, který můžete vyprat na 95 stupňů či ho jemně osprchovat. Cena matrace se sice mírně navýší, ale pořád zůstane nižší než u mnohých speciálních zdravotních pelíšků, většinou i s menšími rozměry. Ostatně v recenzích zdravotních matrací pro psy lidé píší, že by uvítali delší pelíšky, protože zvířata se na nich chtějí pohodlně natáhnout. A také praní potahů psích matrací bývá problém, obvykle je možné jen na 30 nebo 40 stupňů. Malá MPO-matrace vám tak nabídne mnohem víc!

Atypické matrace pro náročné zákazníky 

Zhotovíme vám v podstatě jakékoli matrace – do individuálně navržených prostorů, na terasy i zahrady. A to bez příplatku, uhradíte jen vyšší spotřebu materiálu. Nejdříve ale prozkoumejte výběr rozměrů u každé matrace. Pokud si přesto nevyberete, a chcete matraci delší, kratší, užší, širší, nebo třeba ve tvaru čtverce, kruhu, srdce, osmihranu a podobně, neváhejte nás o ni požádat.

Jak objednat matraci neobvyklého tvaru? Zformulujte online poptávku atypické matrace. Stejně tak, pokud potřebujete vyšší matraci určitého typu, i zdravotní matraci doporučenou ortopedem (například Memory Comfort 1+1), nebo máte jiné přání. Je-li v našich silách vám vyhovět, rádi tak učiníme. Už jsme vyráběli různé matrace na hraní, do velkého pětiúhelníkového týpí i jiné speciální modely. Atypické matrace vám dodáme stejně rychle jako běžné matrace. Výrobní proces se rozjíždí hned po přijetí objednávky. Už za několik dnů odesíláme na místo určení hotové matrace. Doprava je bezplatná a samozřejmě získáte i návod k použití matrace. Náleží-li k běžné matraci dárek (anatomický polštářek), obdržíte ho i s atypickou matrací.