11 Pro

Nejprodávanější rozměry zdravotních matrací

Nevíte-li, pro jakou matraci se rozhodnout, hledejte certifikované zdravotní matrace a nemůžete se splést. Máte obavy z příliš vysoké ceny? Není důvod – výrobě zdravotních matrací se už nějaký čas věnují šikovné české ruce, pro které není na prvním místě cena, ale vášeň pro obor.

A tak si nyní celé Česko pohodlně online vybírá super zdravotní matrace. Nechte se jimi zlákat i vy! Nejvíce žádaných je těchto pět rozměrů:

  1. zdravotní matrace 90 × 200 cm
  2. zdravotní matrace 180 × 200 cm
  3. zdravotní matrace 140 × 200 cm
  4. zdravotní matrace 85 × 200 cm
  5. zdravotní matrace 80 × 195 cm

Když přeměříte svou postel, s největší pravděpodobností bude některému z nich odpovídat. A pokud ne – je to třeba starší, na zakázku vyráběná postel – nevěste hlavu, i do ní lze dostat moderní zdravotní matraci.

Ortopedi doporučují například matrace Horse Active s koňskými žíněmi a Memory Comfort, které vyhovují osobám s bolestmi pohybového aparátu i alergikům. Příjemná zdravotní matrace je také MPO Adria – po otočení měkčí, nebo naopak tužší.

Všechny jmenované zdravotní matrace i ostatní typy vám český výrobce zhotoví také na míru – a bez příplatku. Započítá pouze spotřebovaný materiál. Na vás je pouze zodpovědné změření postelí a vepsání rozměrů do objednávkového formuláře.

A ještě jedno překvapení, v akci 1+1 matrace zdarma se dočkáte více než příznivých cen, přičemž rozměry těchto dvou matrací mohou být odlišné. Novou zdravotní matrací tak vybavíte třeba dvoulůžko 180 × 200 cm v ložnici a ještě postel 90 × 200 cm pro babičku v jejím pokoji; dvě postele 80 × 195 cm pro sourozence a tak dále. Varianty jsou jen na vás…