20 Dub

To nejlepší pro vás. Luxusní zdravotní matrace

Zhruba od 40 let věku už potřebujete pohodlnější, nejlépe vyšší anatomicky tvarovanou matraci. Dopřejte si to nejlepší, co můžete! Vaše záda vám velice brzy poděkují. Dnes přinášíme několik tipů na luxusní zdravotní matrace české výroby.

Dary od koníků pro vaši vitalitu

Velmi žádanou zdravotní matrací je Horse Active – model zhotovený ze špičkových materiálů: koňských žíní, HR studené pěny a PUR pěny. Matrace je profilovaná do 7 anatomických zón – pro hlavu a krk, ramenní změkčení, pozvolný přechod, zpevnění pro boky a střední část těla, další přechod, kolena a stehna, lýtka a chodidla. Tyto zóny budou spolu s šetrně získanými koňskými žíněmi hýčkat celou noc každou část vašeho těla tak, jak právě potřebuje. A samozřejmě i přes den, třeba po obědě, práci na zahrádce nebo túře, když si potřebujete chvíli lehnout a odpočinout. Díky akci 1+1 vydáte za 2 kusy matrace standardních rozměrů 90 × 200 cm jen 10 590 Kč.

Nejvyšších met v oboru pak dosahuje taštičková zdravotní matrace Spring Horse Lux (8090 Kč za rozměr 90 × 200 cm, výška 20 cm). Mixem jejích materiálů jsou koňské žíně, jakostní bio pěna s přírodními oleji a 5zónové taštičkové pružiny.

Blahodárné účinky eukalyptu

Určitě vás nadchne i vysoká zdravotní matrace Andromeda (9990 Kč za rozměr 90 × 200 cm, výška 23 cm). Její unikátní středová linie kopíruje tvar lidské páteře a v kombinaci s eukalyptovou HR pěnou podporuje odvětrávání. Přírodní extrakt z eukalyptu je antibakteriální, působí antisepticky, uvolňuje psychické bloky a odbourává fyzické vyčerpání.

Starý dobrý latex

Vaší pozornosti by neměla uniknout ani komfortní 5zónová zdravotní matrace Latex Comfort (7290 Kč za rozměr 90 × 200 cm, výška 18 cm) s vysokým obsahem přírodního latexu. Je elastická, tvarově stálá, hygienická, určená i pro alergiky, osoby s bolestmi zad či trvale ležící. „Po autonehodě mám problémy se zády a matrace Latex Comfort mi umožňuje spát,“ uvedl v recenzi pan Pavel.

Vyspěte se jako Kleopatra!

Luxusní zdravotní matrace Kleopatra (8420 Kč za rozměr 90 × 200 cm, výška 20 cm) využívá elastickou pěnu s přírodními oleji a studenou pěnu pro vytvoření 5 anatomických zón. Je vysoká, pružná a skvěle podpírá páteř. Uložíte ji na jakýkoli rošt či pevnou podložku. Co více si přát?