20 Zář

Zdravotní matrace doporučené ortopedy

Ne každá matrace označená na internetu jako zdravotní je opravdu dobrá. Jak se v nich vyznat? Hledejte zdravotní matrace doporučené ortopedy, s logem ryze českého výrobce MPO-matrace, které mají všechny potřebné certifikáty.

Zdravotní matrace doporučené ortopedy všestranně prospějí vašemu pohybovému aparátu. Zajistí vám komfortní a zdravý spánek v jakékoli poloze. Můžete si vybrat mezi desítkami modelů, jejichž dobrý původ, jakost, zdravotní nezávaznost a bezpečnost je zaručená. Navíc je získáte za vynikající ceny.

Žádaná je například ortopedická matrace 1+1 Memory Comfort. Její noví uživatelé uvádějí, že je přestala bolet záda, pociťují úlevu i v oblasti krční páteře a díky výšce 20 cm se jim z matrace také dobře vstává. „Bolest zad ustoupila. Stará matrace putovala do kontejneru. A navíc jsem rád, že jsem podpořil českou firmu,“ napsal online pan Tomáš.

Oblibě se těší rovněž ortopedická 7zónová partnerská matrace 1+1 Horse Active, zhotovená z koňských žíní, HR studené pěny a PUR pěny. Za všechny recenze paní Aleny a jejího partnera: „Trápila nás bolavá záda, proto jsme zvolili na doporučení lékaře ortopedickou matraci Horse active. Po týdnu spánku na této matraci nás už záda nebolí.“

Mezi další zdravotní matrace doporučené ortopedy patří vysoká pěnová matrace 1+1 Loreta, s měkčí a tvrdší stranou. Pochvalují si ji také senioři. Paní Markéta uvedla: „Na staré matraci mě bolely plotýnky a kyčle, ale na matraci Loreta spím celou noc, aniž bych se budila bolestí.“

Všechny tři jmenované matrace získáte za dostupné ceny, totiž v akci 1+1 zdarma, a ještě k nim obdržíte dva anatomické polštářky jako dárky. Mezi zdravotní matrace doporučené ortopedy patří také antidekubitní, kokosové, BIOgreen či latexové matrace z produkce firmy MPO.

Spolehněte se – zdravotní matrace schválené lékařem specialistou jsou zárukou dobrého výběru.