27 Bře

Zdravotní matrace na míru. Pro každou postel

Hledáte na trhu zdravotní matrace, třeba pro rodiče, ale nevyhovují vám standardní rozměry? Změřili jste rám postele a je to úplně mimo? Nezoufejte! Český výrobce MPO-matrace vám zhotoví zdravotní matrace na míru – pro každou postel včetně starožitné, rustikální či atypické.

Stačí v e-shopu v detailu vybrané zdravotní matrace, například 1+1 Memory Comfort, 1+1 Horse Active či 1+1 Loreta, uvést požadované rozměry. Klidně u každé z dvojice cenově zvýhodněných matrací rozdílné, firma si s nimi poradí. A zaplatíte jen materiál spotřebovaný navíc – žádný příplatek za individuální požadavek se zde nezapočítává.

Příklady z praxe

Výrobci matrací se často setkávají s požadavkem na delší matraci (standardem je 195 nebo 200 cm). Minimální délku matrace získáte tak, že k vaší výšce přidáte 20 cm. Pokud tedy měříte 190 cm, bude pro vás vhodná matrace dlouhá alespoň 210 cm. Podobně uživatelé s vyšší váhou potřebují matraci širší, než je tradičních 80 nebo 90 cm. Pro dostatečný komfort přidejte 10 nebo lépe 20 cm. V těchto případech můžete začít u matrace a následně si nechat vyrobit jednoduchou postel na míru. Ve firmě MPO-matrace už vyráběli také kruhy, srdce, osmihrany či vyšší matrace, než jaké jsou v nabídce, protože se z nich starším lidem lépe vstává. Možné je téměř všechno – záleží na jasné definici vašeho záměru a následné dohodě.

Zdravotní matrace na míru vám přijdou domů za několik dnů, stejně jako běžné matrace, včetně dárků (anatomických polštářků) a bez výdajů za dopravu. Snadněji už to snad ani nejde… „Změřila jsem vnitřní strany postelí posuvným metrem a získala rozměr 154 × 195 cm. Objednala jsem tedy dvě matrace 77 × 195 cm a vše bylo v pořádku,“ popsala jedna z uživatelek MPO-matrací, která si svůj výpočet nejdříve raději ověřila na zákaznickém chatu.

Zdravotní ortopedické matrace jsou výtečné v každém věku. Neváhejte a dopřejte je i členům vaší rodiny, třeba také na míru jako v uvedeném příkladu.